استاندار تهران عنوان كرد

تعطیلات كابوس ستاد مقابله با كرونای پایتخت

تعطیلات كابوس ستاد مقابله با كرونای پایتخت

به گزارش فقط سفر استاندار تهران با تاكید بر ضرورت آموزش زندگی توأم با كرونا به مردم اظهار داشت: باید تلاش نماییم حساسیت سازی و آمادگی بلند مدت در جامعه ایجاد نماییم.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در نشست شورای فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، کرونا را بیماری جدی برشمرد که ماهیت پیچیده و ناشناخته ای دارد و به این زودی ها از جهان حذف نمی گردد و تمامی سازمانها و ارگانها برای مقابله با آن احتیاج به آمادگی بلند مدت دارند.
وی محدودیت های اعمال شده در تهران را عاملی مهم در کنترل بیماری در خلال این دوران دانست و فرهنگ بالای مردم و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را در اجرای این مداخلات مهم برشمرد و اظهار داشت: در ادامه این مسیر ترویج و ارتقای فرهنگ پیشگیری در جامعه بسیار مهم می باشد.
دکتر بندپی بر پیشگیری از فرسودگی و خستگی کادر بهداشت و درمان و تمامی افرادی که در نبرد با این بیماری درگیر هستند تصریح کرد و اضافه کرد: پیشگیری مهمترین راهکار در این حوزه است و مردم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفاظتی زنجیره بیماری را قطع کرده و میزان شیوع را کاهش دهند.
استاندار تهران، تعطیلات را کابوسی برای ستاد مقابله با کرونای پایتخت ذکر کرد و اظهار داشت: متاسفانه تعطیلات عواقب بدی از نظر افزایش شیوع و آمار بیماری به دنبال داشته است. ازاین رو باید با اعمال محدودیت ها کمک نماییم تا زنجیره بیماری قطع و بیماری مهار شود و نیروی انتظامی نقش ارزشمند ای در نظارت بر اعمال محدودیت ها داشته است.
منبع:

1399/06/06
23:29:13
5.0 / 5
1599
تگهای خبر: آموزش , پایتخت , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری