بررسی پاسخ شورای شهر به اعتراض فرمانداری در مورد بسته اقتصادی كرونا

بررسی پاسخ شورای شهر به اعتراض فرمانداری در مورد بسته اقتصادی كرونا

فقط سفر: اعضای شورای شهر تهران به اعتراض هیأت تطبیق فرمانداری تهران درباب مصوبه بسته محرك در شرایط سخت اقتصادی با اعمال اصلاحاتی پاسخ دادند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران بامداد امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران در واکنش به اعتراض فرمانداری تهران در مورد مصوبه شورا درباب بسته محرک اقتصادی اظهار داشت: پیرو نامه ارجاع اعتراض هیأت تطبیق، فرمانداری تهران به مصوبه الحاق موادی از مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی و نیز شرایط بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا، ایراداتی گرفته بود و جلساتی انجام شد که برخی ایرادات را اصلاح کردیم.
وی با اعلان اینکه در متن اعتراضی آمده است که بند "یک" ایراد دارد، اشاره کرد: در این بند عنوان شده که بمنظور تامین نظر فرمانداری و ایجاد زمینه های تسهیل در اجرای مصوبه کلمه سازمانها از سطر دوم ماده 16 الحاقی حذف شود که ما نیز آنرا اصلاح کردیم.
فراهانی با اعلان اینکه در اعتراضی دیگر عنوان شده که چارچوب صندوق کمک مالی دقیقا مشخص شود، اظهار داشت: از آنجایی که بنا است این صندوق در قالب الزامات بازار سرمایه تشکیل گردد به هیچ عنوان جزو واحدهای سازمانی وابسته و تابعه شهرداری به شمار نمی آید، ارکان آن برمبنای اساسنامه و امید نامه دارد که اداره آن از محل منابع صندوق تامین می شود که ما این مسئله را نیز توضیح دادیم.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران اضافه کرد: در این مصوبه شورای شهر اعلام نموده که رستوران ها و... برای جبران خسارات کرونا می توانند تا ساعت 3 بامدادان فعالیت کنند که فرمانداری اعلام نموده ادامه فعالیت سینماها، مراکز تفریحی، ورزشی، فرهنگی و هنری، رستورانها و... پس از ساعت 24 با ستاندن مجوز واحدهای صنفی از مراجع مربوطه امکان پذیر خواهد بود که این مهم نیز اعمال شد.
به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر تهران با تصویب اصلاحات انجام شده به پاسخ به اعتراض هیأت تطبیق فرمانداری تهران به مصوبه الحاق موادی از مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی و نیز شرایط بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا رأی مثبت دادند.

منبع:

1399/05/01
13:45:50
5.0 / 5
2158
تگهای خبر: تفریح , ثبت , شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری