امروز در خانه بمانید، تا فردا سفر كنید

امروز در خانه بمانید، تا فردا سفر كنید

فقط سفر: سازمان جهانی گردشگری با ایجاد كمپین #فردا_سفر_كنید، خواهان مسئولیت پذیری بین المللی و مشترك در بین صنعت گردشگری در مواجهه با شیوع ویروس كرونا شد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، سازمان جهانی گردشگری هدف از ایجاد این كمپین با پیام "امروز در خانه بمانید تا بتوانید فردا سفر كنید" را كشف فرهنگ های گوناگون، تمرین اتحاد و احترام به یكدیگر، مراقبت از محیط زیست، تداوم یادگیری، توسعه و پایداری و ایجاد فرصت ها برای همگان اعلام نموده است.
هشتگ #فردا_سفر_كنید در واقع پاسخ سازمان جهانی گردشگری (WTO) به بحران كنونی است كه به ارزشهای دیرینه این نهاد تاكید دارد. این كمپین تاثیر فراوانی در شبكه های اجتماعی داشته است و مورد استقبال تعداد روزافزونی از كشورها، مقاصد گردشگری، كمپانی های در رابطه با این حوزه، شهرها، رسانه ها و همین طور افراد از سراسر جهان قرار گرفته است.
كشورهایی چون آلمان، مراكش، مغولستان، عمان، اروگوئه و شهرهای بوگوتا، وین و... تابحال از این كمپین حمایت كرده اند.
سازمان جهانی گردشگری از ایجاد یك پلتفورم آنلاین نیز آگاهی داده كه بوسیله آن همه افراد و سازمان ها می توانند به این كمپین بپوندند ونظرات گوناگون و همین طور تصاویر و دیگر محتواهای صوتی و تصویری خودرا رابطه با گردشگری و كرونا به اشتراك گذارند.
«زوراب پولولیكاشویلی» دبیر كل سازمان جهانی گردشگری در این زمینه اظهار داشت: گردشگری از دیرباز تابحال خودرا بعنوان یكی از محركه های اصلی بهبود وضعیت بین المللی به اثبات رسانده است و ما نیز باید از همین امروز خودرا برای ایجاد اساس و پایه مقاومت گردشگری در آینده آماده نماییم.1399/01/25
23:42:30
5.0 / 5
2785
تگهای خبر: سفر , شهر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری