تذكر سخنگوی شورای شهر تهران به مدیران ارشد شهرداری برای پیگیری سیاست های شورا

تذكر سخنگوی شورای شهر تهران به مدیران ارشد شهرداری برای پیگیری سیاست های شورا

به گزارش فقط سفر سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به دنبال تصمیم گیری برای اجرای طرح ترافیك در تهران توسط مدیران شهرداری در شورای ترافیك تهران اظهار داشت: مدیران شهرداری باید سیاست های شورا را مورد توجه قرار دهند و برمبنای آن تصمیم گیری كنند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، علی اعطا در بیست و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری اظهار داشت: درباب شروع به كار طرح ترافیك از بیست و سوم متاسفانه شورای ترافیك تهران كه نیمی از اعضای آن از مدیران شهرداری هستند و به ریاست شهردار تهران برگزار می شود، مصوبه ای بر خلاف سیاست های فاصله گذاری اجتماعی تصویب كردند و خواهان آغاز اجرای طرح ترافیك شده بودند.
وی اضافه كرد: تذكر من این است كه چرا مدیران شهرداری در مجامع و شوراهایی كه حضور پیدا می كنند به سیاست هایی كه از جانب شورا دنبال می شود، توجهی نمی كنند.
وی اشاره كرد: بیشتر اعضای شورا درباب اجرای طرح ترافیك موضع گیری كردند و خواهان توقف آن شدند، اما شورای ترافیك تهران این كار را نكرد و حتی واكنشی نشان نداد تا خود ستاد ملی كرونا راسا وارد عمل شد و اجرای طرح ترافیك را كنسل كرد كه جای قدردانی از این ستاد دارد.
وی اظهار داشت: بر همین مبنا به مدیران ارشد شهرداری تهران تذكر می دهم كه در مجامعی كه حضور پیدا می كنند، سیاست هایی كه شورا مقرر كرده را مورد توجه قرار دهند و برمبنای آن تصمیم گیری كنند.
منبع:

1399/01/24
23:11:11
5.0 / 5
2689
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری