هجوم 20 هزار توریست به پارك ملی چین بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی

هجوم 20 هزار توریست به پارك ملی چین بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش فقط سفر هزاران نفر از گردشگران چینی بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت همزمان وارد پارك ملی چین شدند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، پارك ملی هونگشان در شرق چین كه از تاریخ ۲۵ ژانویه و به جهت شیوع كرونا در این كشور تعطیل شده بود، سرانجام از ۲۱ فوریه باردیگر میزبان گردشگران شد. اما ظرفیت روزانه ۵۰ هزار نفری خویش را به ۲۰ هزار نفر كم كرد، با این وجود با مجانی اعلام شدن ورود به این پارك ملی (ورودیه این پارك ۲۵ دلار است) برای رونق بخشیدن مجدد به گردشگری، ده ها هزار نفر گردشگر شانه به شانه هم و بدون در نظر گرفتن فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از شیوع مجدد ویروس كرونا، وارد این منطقه شدند.
با رسیدن به ظرفیت ۲۰ هزار نفر قبل از ساعت ۸ صبح، مسؤلان پارك ملی هونگشان درهای ورودی را بستند و از توریستهایی كه نتوانستند وارد شوند، عذرخواهی كردند.
در جهت اقدامات جدید برای رونق گردشگری در چین كه با شیوع كرونا با صدمه جدی روبه رو شد، از تاریخ ۱ تا ۱۴ آوریل، ساكنان استان آنهویی در شرق چین می توانند به صورت مجانی از ۳۱ محوطه در منطقه كوهستان هونگشان به صورت مجانی دیدن كنند.


در استان آنهویی در مجموع ۹۹۰ مورد مبتلا شدن به ویروس كرونا گزارش شده بود و ۶ نفر هم بر اثر ابتلاء به این ویروس جان باختند. آخرین مورد مبتلا شدن به كرونا در این استان در تاریخ ۲۷ فوریه (۸ اسفند) ثبت شده است.
تجمع در مقاصد گردشگری چین در حالی روز به روز بیشتر می شود كه دولت چین به تدریج در حال كاستن از محدویت های سفر و اقدامات قرنطینه ای است، این در شرایطی است كه متخصصان سلامت همچنان خطر شیوع كرونا را در این كشور جدی می دانند.1399/01/19
12:51:24
5.0 / 5
2912
تگهای خبر: توریست , ثبت , سفر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری