معاون استانداری تهران اعلام كرد

آغاز فعالیت ادارات از فردا

آغاز فعالیت ادارات از فردا

به گزارش فقط سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران درباره آغاز فعالیت ادارات از فردا با اختتام تعطیلاتی رسمی نوروزی، اظهار داشت: تا زمانی كه دولت تصمیمی نگیرد طبق روال قبل درباره فعالیت ادارات از فردا عمل خواهد شد.


محمد امامی امین در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: اگر امروز دولت تصمیمی بگیرد قاعدتا اطلاع رسانی خواهد شد و برمبنای تصمیم جدید عمل می شود ولی تا لحظه انتشار این خبر تصمیم جدیدی در خصوص تعطیلی و... به ما اعلام نشده است انشاالله هرچه كه صلاح است دولت تصمیم گیری كند و به ما اعلام گردد تا پیگیری نماییم.
وی در پاسخ به این پرسش كه اگر تصمیم جدید اتخاذ نشود نحوه فعالیت به روال سابق خواهد بود یا خیر؟ اظهار داشت: به شكل سابق است البته قبل تر دولت بخشنامه ای در مورد دوركاری ابلاغ كرده بود كه بخش عمده ای از پرسنل تقلیل پیدا كرده بود و حضور افراد به حداقل رسیده بود به شكلی كه تنها افرادی كه به لزوم باید حضور داشته باشند به محل خدمت خود بیایند.
معاون استانداری تهران همین طور به درخواست و پیشنهاد دكتر زالی فرماندهی ستاد مقابله با كرونا استان تهران اشاره نمود و اظهار داشت: باید منتظر تصمیم دولت باشیم و در صورت ابلاغ تصمیم، جدید موضوع را پیگیری می نماییم.
منبع:

1399/01/05
13:48:57
5.0 / 5
3359
تگهای خبر: نوروز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری