فروشگاه شهروند بدنبال توافق با تاكسیرانی به دنبال افزایش فروش مجازی

فروشگاه شهروند بدنبال توافق با تاكسیرانی به دنبال افزایش فروش مجازی

فقط سفر: مدیرعامل شركت شهروند با اشاره به نبود اقلام بهداشتی همچون مواد ضد عفونی كننده در بازار از وجود مشكل برای تامین و عرضه این مواد در فروشگاه های شهروند آگاهی داد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، امراللهی در نشست مجازی امروز دوشنبه درتشریح اقدامات شركت فروشگاهی شهروند در جهت مقابله با كرونا ویروس اظهار داشت: در اولین گام صیانت از كاركنان مورد توجه قرار گرفت كه در این راستا كاركنان شركت شهروند به دستكش و ماسك مجهز شدند. همین طور محلول های ضد عفونی در اختیار آنها قرار گرفت و اقدامی جدی كه بتازگی پیگیر آن هستیم این است كه چرخ های دستی مورد استفاده در فروشگاه های شهروند روزانه ۳ الی ۴ بار ضد عفونی شوند.
وی ادامه داد: تمامی سطوح مورد استفاده در فروشگاه های شهروند روزانه ضد عفونی و كنترل می شوند بدین سان علاوه بر صیانت از كاركنان مجموعه شهروند توجه ویژه ای به همه مشتریان در جهت مقابله با كروناویروس شده است.
وی افزود: بتازگی در ورودی فروشگاه ها با استفاده از دستگاه های تب سنج مشتریان مشكوك به بیماری غربالگری می شوند و بدین سان در ورودی فروشگاه ها كنترل و مراقبت های لازم انجام می شود.
مدیر عامل شركت شهروند درباب فعالیت فروشگاه ها در این ایام اظهار داشت: علاوه بر دو فروشگاه بیهقی و بوستان كه به صورت ۲۴ ساعته ارائه خدمات دارند، فروشگاه های ایران زمین، بهرود، بهاران نیز در این ایام به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می نمایند. البته با عنایت به این كه پس از ساعت دو بامدادان تعداد مشتریان در فروشگاه ها بیش از ۹۰ درصد كاسته می شود و با در نظر گرفتن هزینه نگهداشت این فروشگاه ها، معمولا بعد از ساعت ۲ تعطیل می شوند.
امراللهی در پاسخ به سوالی درباب فروش مجازی شركت شهروند اظهار داشت: سفارش های مجازی ما به شدت افزایش پیدا كرده پس مشغول توافقی با سازمان تاكسیرانی هستیم تا برخی از تاكسی ها در اختیار ما قرار بگیرند و از آنها برای ارسال كالا استفاده نماییم.
وی ادامه داد: افزایش فروش مجازی بیشتر از حد تصور ما بوده هم اكنون مشكلی برای تامین كالا در شهروند نداریم. اما برای ارسال كالاها با مشكلاتی مواجه هستیم كه امیدواریم ظرف روزهای آینده حل وفصل شود.
وی افزود: با پیك بادپا مدت ها پیش صحبت كردیم اما به علت هزینه های بالا به توافق نرسیدیم هم اكنون در فروش مجازی شهروند خرید بیش از ۳۰۰ هزار تومان ارسال رایگان انجام می شود اما با عنایت به هزینه پیك بادپا با این مجموعه نتوانستیم به توافق برسیم.
اما با عنایت به شرایط پیش آمده بار دیگر با آنها مذاكره خواهیم كرد و امیدواریم كه آنها بتوانند در این ایام به ما كمك كنند.
وی تاكیدكرد: بوسیله شركت شهر سالم در هیات مدیره شهروند مصوب شده همه فروشگاهها پزشك در آنها مستقر شوند. این مساله را پیگیری خواهیم كرد و امیدواریم ظرف روزهای آینده در تمامی فروشگاههای شهروند برای كنترل كاركنان و مشتریان پزشك مستقر شود.
وی درباب تخفیف های ارائه شده در مجموعه شهروند نیز اظهار داشت: تخفیف كالاها همانند سابق ادامه دارد و در بعضی كالاها تا ۲۰ درصد تخفیف ارائه می شود.
مدیر عامل شهروند درباب عرضه اقلام بهداشتی همچون ژل های ضد عفونی كننده دست در فروشگاه های شهروند اظهار داشت: برای كاركنان به هر شكلی كه بود ماسك و ژل تامین كردیم و در اختیار آنها قرار می دهیم اما برای مشتریان وجود این اقلام در بازار كم شده و زمینه تامین آنها فراهم نیست. پیگیر هستیم كه بوسیله مجموعه وزارت بهداشت، سهمیه ای برای ما در نظر گرفته شود تا در اختیار شهروندان قرار دهیم. البته در تامین مواد شوینده هیچ مشكلی نداریم و در تمام شعب فروشگاه به اندازه كافی این اقلام وجود دارد.
منبع:

1398/12/19
21:25:31
5.0 / 5
3343
تگهای خبر: خدمات , خرید , دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری