رییس كمیته نظارت شورای شهر:

جریاناتی مانع پیشرفت كار ساماندهی پسماندهای عفونی اراك می شوند

جریاناتی مانع پیشرفت كار ساماندهی پسماندهای عفونی اراك می شوند

به گزارش فقط سفر ایسنا/مركزی رئیس كمیته نظارت شورای شهر اراك اظهار داشت: جریاناتی مانع پیشرفت كار ساماندهی پسماندهای عفونی اراك می شوند.


دكتر كاوه فلك افلاكی در نشست كمیته سلامت و پیش گیری از بیماری كرونا در شورای شهر اراك با اشاره به اینكه قرنطینه در خیلی از كشورها و نقاط جهان انجام شده است و شاید باید در استان و كشور نیز صورت گیرد، اضافه كرد: استان مركزی دارای مركز پژوهش های بیماری های عفونی است كه از تمامی مردم تست می گیرد و افراد مبتلا یا ناقل به سرعت قرنطینه می شوند.
وی اشاره كرد: اگر نگاه دغدغه مندانه همیشگی داشته باشیم اساسا در این برهه حساس و حتی برای آینده نیز می توان اقدام بزرگی به انجام رساند.
فلك افلاكی با اشاره به استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جمع آوری پسماندهای عفونی شهر اراك بیان كرد: مقرر بود كه شركت بخش خصوصی اول اسفندماه كار خودرا در اراك آغاز كند كه تابحال انجام نشده است و قسمتی از این تعلل ناشی از وجود جریانات و افرادی است كه صلاحیت انجام این كار را ندارند و مدام مانع پیشرفت كار می شوند. شهرداری تمام اقدامات و سایت لازم در این راستا را آماده كرده است ولی تا زمانی كه به این جریانات بها داده شود كار پیش نمی رود.
منبع:

1398/12/07
11:42:15
5.0 / 5
3516
تگهای خبر: سایت , شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری