كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی شهری شود

كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی شهری شود

به گزارش فقط سفر ایسنا/قم شهردار قم بیان نمود: نكته ای كه نباید از آن غافل بود آن است كه كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی در شهر شود.


سید مرتضی سقاییان نژاد امروز در جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر قم، اظهار داشت: مسئله توجه به خدمات سازمان های تابع شهرداری مسئله بسیار مهمی است.
وی ادامه داد: نكته ای كه نباید از آن غافل بود آن است كه كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی در شهر شود.
وی یادآورشد: لازمه خدمات رسانی به مردم اختصاص بودجه كامل به این بخش است. كاهش بودجه نمی تواند خدمات رسانی مطلوب را تضمین كرده و شهر را به سمت فرسودگی پیش می برد كه باید مانع این اتفاق در شهر شویم.
شهردار قم یادآورشد: تنها راه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان پرداخت بها این خدمات است. اگر بهای این خدمات پرداخت نشود تمام طرح های عمرانی گرفتار صدمه شده و نمی توان بر طبق برنامه های پیشبینی شده طرح ها را اجرا كرد.
سقائیان نژاد یادآورشد: در زمینه خدمات شهری نباید از نقش دولت هم به راحتی گذشت چونكه با كمرنگ شدن نقش دولت انتظار مردم از شهرداری افزایش یافته و تمام نگاه ها به سمت شهرداری معطوف شده است.
در ادامه رئیس كمیسیون شهری شورای اسلامی شهر قم هم به مبحث تغییر بهای خدمات سال 99 سازمان آرامستان های شهر قم اشاره و بیان نمود: در تعرفه بهای خدمات سال 99 سازمان آرامستان های شهر قم شاهد افزایش 20 تا 25 درصدی در بخش های مختلف هستیم.1398/11/08
09:23:27
5.0 / 5
4153
تگهای خبر: خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری