مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

واریز ریالی مابه التفاوت سهمیه سوخت سرویس مدارس و آژانس ها تا 10 دی

واریز ریالی مابه التفاوت سهمیه سوخت سرویس مدارس و آژانس ها تا 10 دی

به گزارش فقط سفر مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از واریز ما به التفاوت سهمیه سوخت سرویس مدارس و آژانس هایی كه اطلاعات ثبت شده آنها صحیح باشد تا 10 دی ماه اطلاع داد.


مرتضی ضامنی در گفتگو با ایسنا، در خصوص سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس تصریح كرد: سرویس های مدارسی كه در چارچوب سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» ساماندهی شده اند را بعنوان گروه جدیدی كه سهمیه سوخت به آنها تعلق می گیرد معرفی كردیم.
وی ادامه داد: بر این اساس میزان میانگین پیمایش مسافت منزل تا مدرسه دانش آموزان، احصاء گردیده و بعد از تأیید توسط شهرداری های مربوطه، سهمیه به خودرو ها تخصیص داده شده است.
ضامنی عنوان كرد: در این خصوص در كارگروه مربوطه بعد از بررسی های لازم، میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف 120 لیتر برای خودرو های تك سوز و تا سقف 80 لیتر برای خودرو های دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص می یابد.
وی متذكر شد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس كه تا 20 آذر اطلاعات خویش را تكمیل نمودند و از جانب شهرداری ها تأئید و اطلاعاتشان صحیح می باشد تا 10 دی ماه ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب شبا كه در سامانه معرفی كرده اند توسط شركت ملی پخش فرآورده های نفتی واریز خواهد شد.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور در مورد سهمیه آژانس ها هم بیان كرد: در مورد آژانس ها و تاكسی تلفنی هم آن دسته از رانندگان كه تا 15 آذر اطلاعات آنها برای ما ارسال گردیده و اطلاعاتشان صحیح می باشد هم تا 10 دی ماه مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب آنها واریز می گردشود.
این مسئول در انتها اظهار داشت: تا كنون اطلاعات حدود 88 هزار و 753 راننده سرویس مدرسه ثبت شده و توسط شهرداری ها مورد تأیید قرار گرفته است.1398/10/01
11:57:29
5.0 / 5
4069
تگهای خبر: ثبت , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری