معاون حمل و نقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران تاكید كرد

اعمال قانون با وانت بارهای فاقد كارت هوشمند از 5 دی

اعمال قانون با وانت بارهای فاقد كارت هوشمند از 5 دی

به گزارش فقط سفر معاون حمل و نقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ضرورت دریافت كارت هوشمند (مجوز فعالیت) وانت بارها تا دی ماه سال جاری اطلاع داد.


محمدحسن كلهری در گفتگو با ایسنا، در تشریح طرح ساماندهی وانت بارهای برون شهری اظهار داشت: مقرر شد در دی ماه سال جاری رانندگان وانت بارهای برون شهری كه تا دی ماه كارت هوشمند خویش را دریافت نكرده اند پلیس راهور از تردد آنها جلوگیری كند تا بدین سان كارت های هوشمند خویش را دریافت نمایند چون كه اجبار دریافت بارنامه برای آنها و تردد قانونی، دریافت كارت های هوشمند است.
وی ادامه داد: در جهت طرح ساماندهی ناوگان و رانندگان وانت بار جهت فعالیت در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای و بر مبنای تصمیمات اتخاذ شده در مورد تخصیص سوخت ناوگان وانت بار بر مبنای پیمایش از این پس، جهت دریافت سهمیه عملكردی سوخت ناوگان مذكور بایستی نسبت به دریافت مدارك و اسناد حمل شامل كارت هوشمند راننده و ناوگان و بارنامه جهت حمل محصولات اقدام نماید.
وی افزود: بر این اساس كلیه رانندگان و مالكان وانت بار بایستی با رفتن به اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و یا مراكز مجاز صدور كارت هوشمند در استان محل سكونت خود، نسبت به ثبت نام و دریافت مدارك مجوز فعالیت اقدام نماید تا از مزایای فوق بهره مند شود.
كلهری تصریح كرد: از تاریخ پنجم دی ماه سال جاری رانندگان و ناوگان فاقد مدارك مذكور كه در جاده های بین شهری تردد می نمایند. بر مبنای قوانین و مقررات مربوطه توسط پلیس راه اعمال قانون خواهند شد.
معاون حمل و نقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران تصریح كرد: سامانه صدور بارنامه به صورت برخط تا كنون برای كامیون ها و خودرو های سنگین دیزلی مورد استفاده قرار می گرفت كه مقرر شد وانت بارها هم از این پس برای دریافت بارنامه و پیمایش آنها به این چارچوب اضافه شوند تا تخصیص سوخت آنها بر مبنای پیمایش محقق شود.1398/09/14
13:33:55
5.0 / 5
4518
تگهای خبر: ثبت , حمل و نقل , شهر , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری