رییس پلیس پایتخت:

پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیك كارشناسی نبود

پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیك كارشناسی نبود

به گزارش فقط سفر رئیس پلیس پایتخت پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیك جدید را غیركارشناسی خواند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای دومین مرحله از طرح ظفر درباره برخورد پلیس با مجرمان تصریح كرد: من در همین جا به تمامی متخلفان اخطار جدی می دهم كه عزم پلیس برخورد با مجرمان است و با انواع مجرمان همچون قاچاقچیان، مواد فروشان، اراذل و اوباش، سارقان و... برخورد قاطعی خواهیم داشت و اجازه نخواهیم داد كه اقدام به ایجاد ناامنی در شهر و برای شهروندان كنند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به پرسشی در مورد گلایه دیروزش از وضعیت آلودگی هوای پایتخت و درخواست برای ورود دادستانی به این مورد اظهار نمود: واقعیت این است كه ما در مبحث ترافیك و آلودگی هوا گرفتار مشكل هستیم و باید این مشكلات را حل نماییم چون كه سبب بروز مشكلاتی برای شهروندان می شود.
وی با تاكید بر اینكه دستگاه ها و مسؤلان مربوطه باید به شكل جدی تری وارد عمل شوند، اظهار داشت: حدود 12 تا 15 دستگاه در این زمینه مسئولیت دارند و درخواست ما این است كه تمامی این دستگاه ها به وظایف خود عمل كنند.
رئیس پلیس پایتخت در بخش دیگری از سخنانش درباره انتقاد پلیس از طرح ترافیك جدید تهران اظهار نمود: همانطور كه می دانید ما در نامه ای به شهرداری تهران موارد انتقادات و مشكلات طرح جدید ترافیك را اعلام كردیم. درست است كه ما بعضی از مصوبات را امضا كردیم اما باید طرح ها بر مبنای مصوبات اخیر تغییر كند و آن افرادی كه می گویند پلیس طرحی را امضا كرده این درست است اما ما باید آخرین مصوبات را اجرایی نماییم.
سردار رحیمی در مورد اینكه پاسخ شهرداری تهران به نامه پلیس چه بوده است؟ اظهار داشت: پاسخ شهرداری در مورد طرح كاهش آلودگی هوا غیركارشناسی است. ما باید زیرساخت ها را درست نماییم و فرآیندی را كه منجر به ایجاد ترافیك و آلودگی هوا می شود اصلاح نماییم. یكی از پیشنهادات ما همانطور كه قبلا هم گفتم این بود كه ساعت آخر طرح كاهش آلودگی هوا در نیمه دوم سال باید كمتر شود.1398/08/21
22:43:43
5.0 / 5
4282
تگهای خبر: پایتخت , دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری