حضور ۲۰ روزه كادر پزشكی شركت شهر سالم در كربلا و نجف

حضور ۲۰ روزه كادر پزشكی شركت شهر سالم در كربلا و نجف

به گزارش فقط سفر مدیرعامل شركت شهر سالم شهرداری تهران از حضور ۲۰ روزه كادر پزشكی شركت شهر سالم در كربلا و نجف اطلاع داد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، حمید چوبینه با بیان این مطلب اظهار داشت: مهمترین مأموریت ما در اربعین، عرضه خدمات بهداشتی- درمانی به پرسنل و نیروهای پاكبان اعزامی شهرداری تهران خواهد بود.
وی با اشاره به وظایف شركت شهر سالم افزود: برگزاری پایگاه های بهداشت و درمان در شهرهای نجف، كربلا و موكب های متعلق به شهرداری تهران با حضور كادر پزشكی و پرستاری به مدت ۲۰ روز، برگزاری پایگاه های بهداشتی و درمانی در راه نجف به كربلا و تامین و اعزام كادر پزشكی و پرستاری از وظایف این شركت است.
چوبینه خاطرنشان كرد: همینطور تامین دارو، تجهیزات و امكانات مورد نیاز و متناسب با مأموریت محوله در كشور عراق و تامین تجهیزات ایاب و ذهاب و پوشش بیمه ای مناسب پرسنل اعزامی به شهرها برعهده این شركت خواهد بود.
بنا براعلام شهرنوشت، مدیرعامل شركت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به اعزام كادر پزشكی و پرستاری این مجموعه از تاریخ ۱۲ مهرماه به كربلا و نجف اظهار داشت: تیم های اعزامی این شركت به مدت ۲۰ روز خدمات رسانی به پرسنل و نیرهای پاكبان را برعهده خواهند داشت.1398/07/16
20:55:35
5.0 / 5
4178
تگهای خبر: خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری