اعزام اولین كاروان اتوبوس های تهران به مرز مهران و خسروی

اعزام اولین كاروان اتوبوس های تهران به مرز مهران و خسروی

به گزارش فقط سفر مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران از اعزام اولین كاروان اتوبوسرانی برای جابجایی زائرین به مرز مهران و خسروی خبرداد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با بیان اعزام اولین كاروان اتوبوسرانی برای جابجایی زائرین به مرز مهران و خسروی اظهار داشت: امروز اولین كاروان اتوبوسرانی برای عرضه سرویس حمل ونقلی به زائرین اعزام شد.
وی افزود: نخستین اعزام كاروان اتوبوسرانی تهران ۱۰۰ دستگاه اتوبوس است و بقیه هم از بامداد روز آینده به مرزها منتقل می شوند و این اتوبوسها ابتدا در مرز مهران و سپس در مرز خسروی جابجایی زائرین را انجام می دهند.
وی ادامه داد: سال قبل اتوبوسرانی ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائرین حسینی در نظر گرفت و بیشتر از ۷۰۰ هزار زائر از این طریق جابجا شدند و امسال علاوه بر شهرداری تهران، شهرداری مشهد، كرج و شركت آزادگان هم حضور دارند و پیشبینی می نماییم تعداد جابجایی مسافران به بیشتر از یك میلیون نفر برسد كه این رقم با افزایش ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شركت واحد تهران محقق خواهد شد.
بنا براعلام روابط عمومی شركت واحد، سنندجی اضافه كرد: اتوبوسهای اعزامی مربوط به واحدهای دربستی و پشتیبانی بوده و از اتوبوسهای خطوط نیست ازاین رو در زمان نبود آنها هیچ اختلالی در نقل و انتقال شهروندان پایتخت نخواهیم داشت.1398/07/16
15:22:28
5.0 / 5
4304
تگهای خبر: پایتخت , دستگاه , شهر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری