مدیرعامل سامان پایانه و پارك سوارهای شهرداری تهران خبر داد

افزایش اتوبوس های حامل زوار اربعین به شهرهای مرزی

افزایش اتوبوس های حامل زوار اربعین به شهرهای مرزی

فقط سفر: مدیرعامل سامان پایانه و پارك سوارهای شهرداری تهران فعالیت های صورت گرفته برای سفرهای زوار در اربعین حسینی را تشریح نمود.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، امیرحسین صدیقی با اشاره به برنامه های سازمان پایانه ها و پارك سوارها به مناسبت سفرهای زوار اربعین حسینی اشاره كرد: افزایش ناوگان حمل ونقلی برای جابه جایی زوار اربعین به شهرهای مرزی و برقراری نظم ترافیكی در پایانه و خیابان های اطراف پایانه ازجمله اقدامات صورت گرفته است.
وی با بین اینكه از شروع هفته جاری موج سفرهای ویژه اربعین آغازشده است از افزایش سرویس های ویژه اربعین هم زمان با اضافه شدن مرز جدید خسروی به سه مرز دیگر (مهران، شلمچه، چزابه) آگاهی داد و اظهار داشت: با هماهنگی پلیس راهور، تسهیل خروج اتوبوس ها به سمت اتوبان آزادگان به منظور پیش گیری از ترافیك در حاشیه پایانه و خیابان های اطراف(پایانه جنوب) صورت گرفته است.
صدیقی از نظارت تعزیرات حكومتی بر قیمت بلیت ها و كالاها در این ایام آگاهی داد و اظهار داشت: به طور قطع با هرگونه تخلف و گران فروشی بلیت در این ایام برخورد خواهد شد.

بگفته مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارك سوارها، برگزاری ایستگاه های صلواتی و پذیرایی از عزاداران حسینی، هویت بخشی مذهبی به فضای پایانه ها با انجام فعالیت های فرهنگی، هنری، فضاسازی محیطی با سیاه پوش كردن پایانه ها و نصب پرچم و كتیبه، بنر و طاق نصرت، برگزاری ایستگاه سلامت برای مسافران و زوار ازجمله اقدامات صورت گرفته است.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران؛صدیقی درانتها گفت: تعداد سرویس ارائه شده به سه مقصد مهران، شلمچه، چزابه در اربعین سال قبل بیشتر از ۳۸۰۰ سرویس بوده است و تعداد مسافر خارج شده نیز بیشتر از 93 هزار نفر بوده است.
منبع:

1398/07/14
23:11:22
5.0 / 5
4132
تگهای خبر: حمل و نقل , سفر , شهر , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری