استمرار حركت داوطلبانه پاكسازی مسیر راهپیمایی اربعین حسینی

استمرار حركت داوطلبانه پاكسازی مسیر راهپیمایی اربعین حسینی

به گزارش فقط سفر مشاور شهردار تهران با اشاره به عرضه خدمات داوطلبانه به زائرین حسینی در راهپیمایی بزرگ اربعین، بر لزوم حفظ روحیه خدمت داوطلبانه در راهپیمایی بزرگ اربعین تاكید كرد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، سعید صادقی مشاور شهردار تهران با اشاره به حضور داوطلبانه هزاران نفر از تهران برای خدمت داوطلبانه در اربعین حسینی اظهار داشت: این یك حركت كاملا مردمی است كه اتكا به اعداد و آمار در موردش از لطف اخلاص آن می كاهد. تلاش ما مبتنی بر تقویت روحیه خدمت داوطلبانه و همراهی با مردم در حفظ پاكیزگی و نظافت مسیر راهپیمایی است.

صادقی توضیح داد: پاكسازی و نظافت مسیر ۹۰ كیلومتری راهپیمایی اربعین حسینی نهضتی است كه اگر خدمت داوطلبانه و مردمی برای آن استمرار پیدا كند، خودبه خود در آینده نزدیك تبدیل به بخشی از فرهنگ مستحكم راهپیمایی و گردهمایی بزرگ عاشقان اباعبدالله الحسین تبدیل خواهد شد و كوچك ترین نتیجه آن این است كه مسیر زیارت آن حضرت همیشه پاكیزه خواهد بود.

به گزارش شهرنوشت، مشاور شهردار تهران تصریح كرد: مهم ترین وجه این حركت بزرگ این است كه شهروندان دست به دست هم می دهند و با هم یك كار بزرگ و مهم را به سرانجام می رسانند؛ كاری كه به صورت داوطلبانه و با نیت خدمت خالص انجام می شود.1398/07/02
13:55:09
5.0 / 5
4444
تگهای خبر: خدمات , زیارت , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری