رئیس كل دادگستری مازندران:

گردشگر آلمانی بدون هماهنگی، قصد اقامت و توقف در ساحل دریای خزر داشت

گردشگر آلمانی بدون هماهنگی، قصد اقامت و توقف در ساحل دریای خزر داشت

فقط سفر: رئیس كل دادگستری استان مازندران با اشاره به اینكه ضارب اصلی گردشگر دوچرخه سوار آلمانی در بازداشت است، اظهار داشت كه روند این پرونده بعد از حضور شاكی یا وكیل او، ادامه خواهد یافت.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام اكبری در این زمینه اظهار نمود: گردشگر آلمانی كه اوایل مردادماه سال جاری به تنهایی و با یك دوچرخه در حال عبور از خاك ایران بود، بدون اطلاع و هماهنگی با نیروی انتظامی یا مراجع دیگر، قصد اقامت و توقف در ساحل دریای خزر در محدوده حوزه قضایی نشتارود در شهرستان تنكابن را داشته است.
رئیس كل دادگستری استان مازندران اظهار داشت: در معاشرت این گردشگر آلمانی با چند نوجوان كه همه آنها كمتر از ۲۰ سال داشتند، یكی از این افراد مبادرت به برداشتن اموال شخصی وی نموده و متواری می شود كه در ادامه گردشگر آلمانی حین درگیری با نوجوان مذكور از ناحیه صورت و فك مصدوم و ضارب از محل متواری شد.

وی افزود: گردشگر مذكور توسط برخی از افراد محلی به پاسگاه انتظامی بخش نشتارود و بعد از آن فوراً به بیمارستان منتقل شده است؛ ضمن اینكه دوچرخه و وسایل شخصی همراه وی نیز تحویل نیروی انتظامی شد.

اكبری اظهار داشت: ظرف ۲۴ ساعت از زمان وقوع جرم و با تلاش نیروهای انتظامی و دستگاه قضایی استان مازندران، متهم و مرتبطین دستگیر و بعد از تفهیم بهتان و صدور قرار مناسب به زندان عرضه شدند.

رئیس كل دادگستری استان مازندران اشاره كرد: هم اكنون نیز متهم اصلی كه مبادرت به ایراد آزار بدنی نموده به سبب عجز از تودیع وثیقه در بازداشت است.

او در آخر اضافه كرد: پرونده جهت رسیدگی و تحقیقات تكمیلی به یكی از شعب حوزه قضایی نشتارود ارجاع و ثبت شده و روند پرونده بعد از حضور شاكی یا وكیل وی، ادامه خواهد یافت.

منبع:

1398/05/26
22:58:19
5.0 / 5
4033
تگهای خبر: توریست , ثبت , دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری