تخلیه موتورسیكلت های رسوبی از پاركینگ ها تا آخر تابستان

تخلیه موتورسیكلت های رسوبی از پاركینگ ها تا آخر تابستان

به گزارش فقط سفر معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران از حذف خودرو های پسماند فاقد معاینه فنی از چرخه خدمات و تخلیه موتورسیكلت های رسوبی از پاركینگ ها طی آینده نزدیك اطلاع داد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی در سیزدهمین جلسه كمیته كاهش آلودگی هوا، با تاكید بر نقش معاینه فنی در كاهش آلایندگی خودرو ها بر نظارت و اتخاذ تصمیمات سختگیرانه بیشتر معاینه فنی خودرو های حمل زباله تصریح كرد و اظهار داشت: بزودی خودرو های پسماند كه فاقد معاینه فنی هستند یا نتوانند گوهی معاینه فنی دریافت كنند از چرخه خدمات دهی حذف خواهند شد.
وی از نصب فیلتر دوده بر روی ۵۰ دستگاه اتوبوس دوكابین شركت واحد در آینده ای نزدیك اطلاع داد و خاطرنشان كرد: پیگیری ها برای كنترل معاینه فنی خودرو های نظامی همچنان در حال انجام می باشد اما تابحال به مرحله اجرا نرسیده است.

معاون شهردار تهران به كنترل و نظارت معاینه فنی خودرو های سنگین با هدف كاهش آلودگی هوا كه از سال قبل شروع شده اشاره نمود و اظهار داشت: تعداد موارد بازرسی خودرو های سنگین توسط اكیپ های سیار معاینه فنی از آغاز سال به سه هزار مورد رسیده است.

به قول پورسیدآقایی نسبت مردودی های خودرو های سنگین، از حدود ۲۵ درصد سال قبل به حدود ۲۱ درصد رسیده است كه نشانه بهبود وضعیت این دسته از خودرو ها است.
معاون شهردار تهران خاطرنشان كرد: تا آخر تابستان، با هماهنگی پلیس راهور و دادستانی، موتورسیكلت های رسوبی به صورت كامل از پاركینگ ها تخلیه خواهند شد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران؛ كمیته پیگیری برنامه های كاهش آلودگی هوا از سال قبل در معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران شروع به كار كرده است كه علاوه بر مدیران حوزه ترافیك شهرداری، نمایندگان پلیس راهور و اداره راه استان تهران هم حضور دارند.1398/05/12
17:35:04
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری