سفارش های ترافیكی پلیس راهور همزمان با انسداد پل گیشا، پیش بینی ترافیك سنگین تا 15 شهریور

سفارش های ترافیكی پلیس راهور همزمان با انسداد پل گیشا، پیش بینی ترافیك سنگین تا 15 شهریور

فقط سفر: معاون عملیات ترافیكی پلیس راهور تهران بزرگ همزمان با انسداد پل گیشا، از شهروندان خواست تا از اپلیكیشن های مسیریاب و مسیرهای جایگزین برای تردد در این محدوده استفاده كنند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، سرهنگ مجید رضایی با اشاره به آغاز عملیات جمع آوری پل گیشا و ایجاد بار ترافیكی در این منطقه اظهار نمود: اطلاع رسانی با نصب بنر از خیابان ولیعصر (عج) به سمت غرب و اعلام محدودیت ها و مسیرهای جایگزین انجام شده است.
وی با اشاره به اینكه روز گذشته در راه غرب به شرق جلال بار ترافیكی وارد محدوده چمران شد، افزود: به منظور كاهش بار ترافیكی در این محدوده سه مسیر شمال فاطمی، روی پل توحید و تقاطع میدان توحید به سمت شمال بعنوان مسیرهای جایگزین در نظر گرفته شده است.
معاون عملیات ترافیكی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه اظهار داشت: در محدوده پل گیشا روز گذشته شاهد بار ترافیكی سنگین در راه جنوب به شمال، شرق به غرب تا میدان گل ها بودیم. البته وضعیت بار ترافیكی با عنایت به تعطیلی ادارات طی امروز و فردا متفاوت خواهد بود.
رضایی به شهروندان پیشنهاد كرد: برای كاهش بار ترافیكی در راه كردستان- كارگر، مسیر جایگزین شرق به شمال چمران را انتخاب كنند. همین طور ساكنان این محدوده می توانند از فرعی های خیابان امیرآباد همچون خیابان های شانزدهم و عزیزی وارد كردستان شده و به سمت كارگر حركت كنند.
معاون عملیات ترافیكی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینكه شهروندان می توانند برای رسیدن به مقصد از اپلیكیشن های مسیریاب استفاده كنند، اظهار داشت: نفراتی كه داخل محدوده كوی نصر و كوی نویسندگان زندگی می كنند برای تردد می توانند از مسیر جایگزین ضلع غربی بزرگراه چمران بهره برده و وارد كوی نصر شوند. همین طور شهروندان می توانند با استفاده از بزرگراه شیخ فضل الله و ضلع شمال حكیم غرب به شرق وارد كوی نصر شوند. همین طور ساكنان محدوده پاتریس و شهرآرا برای ورود به غرب كوی نصر می توانند از خیابان های ستارخان و شوریده استفاده كنند و از آن مسیر وارد شیخ فضل الله شوند.
وی با تاكید بر اینكه پلیس ایجاد بار ترافیكی در این محدوده را پیش بینی می كرد، اضافه كرد: از ماه ها قبل حجم بار ترافیكی روی پل و معابر مجاور اندازه گیری شده و مشخص بود كه در ساعات صبحگاهی و بعدازظهر با به انتها رسیدن ساعات كاری ادارات شاهد افزایش بار ترافیكی در این راه هستیم.
رضایی با اشاره به اطلاع رسانی های مستمر پلیس، شهرداری و رسانه به شهروندان اظهار داشت: پیش بینی می شود تا 15 شهریور در این راه شاهد بار ترافیكی باشیم؛ به شهروندان سفارش می شود مسیرهای جایگرین مناسب را انتخاب كنند تا بدون گرفتار شدن در بار ترافیكی محدوده پل به مقصد برسند.
معاون عملیات ترافیكی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تعامل همه جانبه پلیس و شهرداری تهران در امتداد روان سازی بار ترافیكی در این محدوده افزود: با تمام احترام برای ساكنان این محدوده، پلیس تلاش به روان سازی بار ترافیكی در این محدوده می كند.
بنابر اعلام شهرنوشت، وی افزود: با توجه به حجم بار ترافیك روز پنجشنبه و اعمال تدابیر ترافیكی پلیس در محدوده پل نصر (گیشا) به شهروندان محترم سفارش می گردد از سفر های غیر ضروری به این محدوده اجتناب كنند. همین طور از شهروندانی كه قصد سفر به مراكز زیارتی، تفریحی و خرید واقع در مناطق جنوبی تهران مانند بهشت زهرا (س)، بوستان ولایت و یا بازارچه شهید احسانی را دارند، سفارش می شود بجای تردد از بزرگراه شهید چمران و شهید نواب از مسیر های جایگزین استفاده كنند.
رضایی اشاره كرد: از شهروندان گرامی درخواست می نماییم، در صورت انتخاب این دو مسیر با صبر و حوصله و تمركز بیشتر رانندگی كنند و لازم است در این خصوص مواردی چون توجه كافی به جلو و رعایت فاصله طولی حین رانندگی همواره مدنظر رانندگان قرار گیرد.
منبع:

1398/03/30
21:24:07
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: خرید , زیارت , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری