كلیات آیین نامه اجرایی انتخابات شورایاری تصویب شد

4 ایراد به بخشنامه برگزاری انتخابات شورایاری

4 ایراد به بخشنامه برگزاری انتخابات شورایاری

فقط سفر: عضو كمیسیون حقوقی شورای شهر تهران چهار ایراد وارده به بخشنامه اجرایی انتخابات شورایاری را قرائت كرد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، علی اعطا بامداد امروز در جریان بررسی كلیات بخشنامه اجرایی انتخابات شورایاری ها با اشاره به بخشنامه اظهار داشت: بنظر می رسد اگر نكاتی در بخشنامه اصلاح گردد، كار به صورت دقیق تر پیش می رود.
وی با اشاره به اینكه در این بخشنامه آمده است كه اهم فعالیت ها زیر نظر معتمدین منطقه انجام می گیرد اما ساز و كار آن معین نمی باشد. اظهار داشت: همین طور در این بخشنامه قید شده كه اعضا نباید با كاندیدای شورایاری نسبت فامیلی داشته باشند در غیر این صورت رد صلاحیت می شوند. این بخشنامه قابل تفسیر است و برای حل این ابهام باید وضعیت فامیلی درجه بندی شود.
بگفته اعطا، در بخشنامه عنوان شده كه می بایست هیأت اجرایی برگزاری انتخابات متشكل از دو هیأت منطقه ای و مركزی تشكیل گردد، كه ساز و كار این هیأت اجرایی نیز معین نمی باشد و مشخص نیست كه با چه تعداد اعضا باید تشكیل گردد. آیا این كه عضو هیأت اجرایی می توانند همزمان در چند سمت باشد درست است؟
اعطا اضافه كرد: در ارتباط با داوطلبانی كه صلاحیت آنها تأیید نشده یا رد صلاحیت شدند نیز پیش بینی صورت نگرفته كه باید این مساله حل شود.
به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، در ادامه با رأی اكثریت آرا كلیات بخشنامه اجرایی برگزاری انتخابات شورایاری ها به تصویب رسید و محسن هاشمی به شوخی اظهار داشت: اینجا معلوم شد كه واقعاً ما ۲۱ نفر هستیم.
منبع:

1398/03/21
14:22:29
5.0 / 5
4157
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری