مدیركل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری:

دیوان عدالت دستور توقف تخریب ویلای دختر وزیر سابق را نداده است

دیوان عدالت دستور توقف تخریب ویلای دختر وزیر سابق را نداده است

به گزارش فقط سفر مدیركل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری اظهار داشت: دادخواست توقف موقت تخریب ویلای دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در یكی از شعب دیوان در حال رسیدگی است و دیوان دستور توقف تخریب نداده است.


محسن قائمی نسب مدیركل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری در گفتگو با ایسنا ضمن تأیید خبر عرضه دادخواست توقف موقت تخریب ویلای لواسان توسط دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت، اظهار نمود: به باعث قانون هر یك از شهروندان جمهوری اسلامی ایران در صورتیكه احساس كنند از ناحیه دستگاه های دولتی مورد ظلم واقع شده اند می توانند در دیوان عدالت اداری شكایت خویش را مطرح كنند.
وی افزود: اما مطلب مورد توجه این است كه عرضه دادخواست و شكایت به معنای حق به جانب بودن یك شخص نیست بلكه صرفاً یك ادعا و درخواست است. شخص نامبرده دادخواستی در دیوان مطرح كرده است و این دادخواست در شعبه ای از دیوان عدالت اداری در حال رسیدگی است و دیوان عدالت اداری دستور توقف تخریب نداده است. در ارتباط با این مورد طبق قانون و مقررات عمل می شود.
مدیركل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری در پاسخ به این شائبه كه دیوان در ارتباط با احكام تخریب، مالكین متخلف را به پرداخت جریمه نقدی محكوم می كند هم ضمن رد این موضوع، اظهار داشت: اصلاً چنین چیزی حقیقت ندارد. دیوان عدالت اداری بر مبنای مرّ قانون عمل می كند.
قائمی نسب اضافه كرد: دیوان عدالت اداری نه طرف اشخاص است و نه طرف دستگاه های دولتی بلكه طرف حق است. هركجا قانون و حق باشد ما در آنجا ایستادگی می نماییم.1398/01/20
14:48:28
5.0 / 5
4942
تگهای خبر: دستگاه , شهر , ویلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری