دردسر هیولای چرب در سیستم فاضلاب انگلیس

دردسر هیولای چرب در سیستم فاضلاب انگلیس

به گزارش فقط سفر سیستم فاضلاب انگلیس مورد حمله هیولاهای چرب قرار گرفته است.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، مقامات محلی انگلیس اعلام نموده اند كه یك توده چربی به اندازه «برج پیزا» در سیستم فاضلاب شهر «سیدموث» پیدا شده است. این توده چربی سخت شده و بوی تعفن از آن به مشام می رسید.
گزارش ها حاكیست این هیولای چرب به درازای ده ها متر بوده و برای از بین بردن آن حداقل دو ماه وقت لازم است.
مدیر شركت پاكسازی آب «سائوت وست واتر» در این خصوص اظهار داشت: زیر سیدموث، یك هیولای واقعی چرب خانه كرده است كه به ارزیابی ما درازای آن ۶۴ متر یعنی حدودا به ابعاد شش دستگاه اتوبوس دو طبقه است.
این به اصطلاح «كوه یخ چرب»، بلای بریتانیای معاصر است. این توده های چربی از سال ۲۰۱۰ در سیستم فاضلاب این كشور پدیدار شده اند.
مهمترین ماده ای كه سبب شكل گیری این هیولاها می شود، چربی خوراكی است كه انگلیسی ها در لوله های فاضلاب می ریزند. افزون بر آن، دستمال های مرطوب در سال های اخیر در انگلیس بسیار محبوب شده اند كه آنها هم در توالت ها انداخته می شوند كه بعدا به اسكلت اصلی این هیولا مبدل شده و بعد «كوه یخ چرب» دور آن شكل می گیرد.
به گزارش اسپوتنیك، در سیستم فاضلاب لندن هم یك هیولای چرب به درازای ۲۵۰ متر و وزن ۱۴۰ تن پیدا شد كه ركورد برجا گذاشت. روزانه برای پاك نگه داشتن سیستم فاضلاب ۸۰ میلیون پوند هزینه می گردد و هر بار مقامات از ساكنان شهر می خواهند دستمال های بهداشتی را در توالت و فاضلاب نیاندازند اما اهالی انگلیس عجله ای برای ترك این عادت از خود نشان نمی دهند.1397/10/23
14:03:02
5.0 / 5
4418
تگهای خبر: دستگاه , شهر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری