نمایش پیش نویس بودجه 98 شهرداری تا اختتام دی

نمایش پیش نویس بودجه 98 شهرداری تا اختتام دی

فقط سفر: رئیس كمیته برنامه بودجه شورای شهر تهران از نمایش پیش نویس بودجه 98شهرداری تا آخر دی ماه به شورا آگاهی داد.


مجید فراهانی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: پیش بینی شده كه تا آخر دی ماه پیش نویس اولیه لایحه بودجه 98 شهرداری تهران تقدیم شورای شهر شود.
وی ادامه داد: اولویت ها و راهبردهای اساسی بودجه به تصویب شورا رسیده است و به شهرداری ابلاغ گردیده تا بر طبق آن لایحه بودجه 98، نگارش شود.
فراهانی با اشاره به اینكه ستاد بودجه از مدت ها قبل در شهرداری تشكیل شده و با همه معاونت ها، شهرداران مناطق و... تشكیل جلسه داده است، اظهار داشت: پس از نمایش لایحه بودجه به شورا، بودجه به تفكیك ماموریت ها بین كمیسیون ها تقسیم میگردد و سپس بررسی در كمیسیون تلفیق و پس از بحث و تبادل نظر به جمع بندی می رسد و جهت بررسی نهایی به صحن شورا آورده میگردد.
رئیس كمیته برنامه بودجه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه بررسی بودجه 98 شهرداری تا 15 اسفند ماه تمام می شود، در مورد بررسی نرخ كرایه های حمل ونقل عمومی و تعرفه های خدماتی افزود: بر طبق مصوبه شورای شهر، تمامی تغییرات در تعرفه های خدمات شهرداری در لایحه بودجه منظور میگردد و از این به بعد تعرفه ها به صورت جدا جدا نمی آید چونكه این تفكیك موجب می شد كه اثرات بودجه ای مشخص نشود و مخفی باقی بماند كه این روند اصلاح گردید.1397/10/21
22:21:37
5.0 / 5
4320
تگهای خبر: خدمات , شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری