سرپرست سابق استانداری تهران:

دشمن با تزریق نا امیدی به دنبال تحمیل جنگ روانی است

دشمن با تزریق نا امیدی به دنبال تحمیل جنگ روانی است

فقط سفر: سرپرست سابق استانداری تهران اظهار داشت: حالا كه دشمنان بی نتیجه بودن توطئه های سخت افزاری خودرا دیده اند به دنبال تحمیل جنگ اقتصادی و روانی بر جامعه هستند تا ضمن تزریق ناامیدی در بین مردم، ناكارآمدی نظام را نشان دهند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، شكرالله حسن بیگی در نشست هم اندیشی شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای تابعه استان تهران با حوزه های نظارتی با اشاره به توطئه های همیشگی دشمنان مقابل انقلاب اسلامی گفت: دشمنان همواره پس از پیروزی انقلاب به اشكال مختلف همچون از راه منافقین، جنگ تحمیلی و غیره به دنبال ضربه زدن به انقلاب بوده و هست.

وی با اشاره به اینكه امروز برای مقابله با ترفندهای دشمنان باید امیدواری را به جامعه تزریق نماییم اضافه كرد: برای احداث امیدواری در درجه اول باید قانونمداری سرلوحه امور مسئولان قرار گیرد چونكه اگر مردم به عینه ببینند كه مسئولان قوانین را رعایت می كنند امیدوار می شوند. نباید قانون تفسیر به رای شود.

حسن بیگی با اشاره به اینكه حتی در سازمان ملل روز مقابله با رشوه مطرح گردیده است عنوان كرد: در روایات تاكید زیادی به مقابله با رشوه شده كه باید این امر مورد توجه مسئولان قرار گیرد و با تدبیر، توكل و ایمان قوی با این مفسده مقابله كنند.

ایشان سپس با اشاره به لزوم رعایت حقوق شهروندی بعنوان عامل دیگر در احداث امید اظهار داشت: احترام به حقوق شهروندی ضروری می باشد كه حتی به شكل قانون مصوب شده و در اختیار دستگاه های اداری، اجرایی و مردم قرار گرفته چراكه مردم باید از حقوق خود آگاه باشند تا مطالبه گری كنند.

سرپرست سابق استانداری تهران اشاره كرد: شفایت در كارها به جز امور امنیتی، لزوم سلامت اداری و مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن زمینه امید در جامعه را باز بالا می برد، البته پاسخگویی باید اقناعی باشد نه الزامی و پادگانی.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حسن بیگی اشاره كرد: حركت در راه افزایش كارآمدی نظام و حفظ وحدت و انسجام جامعه باید مدنظر مسئولان قرار گیرد چراكه پشتوانه مسئولیت ما ۲۶۰ هزار شهید است كه نباید شرمنده آنها شویم.1397/09/21
21:05:15
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری