ضرورت تشكیل كارگروه بررسی وضعیت موسیقی خیابانی

ضرورت تشكیل كارگروه بررسی وضعیت موسیقی خیابانی

فقط سفر: عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بر لزوم ضرورت تشكیل كارگروهی جهت بررسی وضعیت و پشتیبانی از هنرمندان موسیقی خیابانی تاكید نمود.


حجت نظری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت موسیقی خیابانی در تهران اظهار داشت: متأسفانه از موسیقی خیابانی حمایتی صورت نمی گیرد و حتی گاهی دیده میگردد كه نیروهای شهرداری با این گروه های موسیقی بعنوان سدمعبر برخورد می كنند.

وی با اشاره به اینكه بر طبق قانون، وزارت ارشاد مسئولیت نمایش مجوز به گروه های موسیقی را برعهده دارد و برهمین اساس می بایست برای وضعیت گروه های موسیقی خیابانی باز چاره اندیشی كند، افزود: وزارت ارشاد می بایست محور تصمیم گیری باشد و مجموعه هایی همچون شهرداری و پلیس باز كمك كننده باشند.
نظری با اشاره به اینكه فعالیت گروه های موسیقی خیابانی باید از طرف وزارت ارشاد به رسمیت شناخته شود اضافه كرد: اگر میخواهیم اقدام جدی در مورد تعیین وضعیت گروه های موسیقی خیابانی اتفاق بیفتد باید وزارت ارشاد وارد میدان شود؛ در غیر این صورت شهرداری نمی تواند با بخشنامه و مصوبه به ادامه فعالیت این گروه ها كمك نماید. بنا بر این باز لازم است كه كارگروهی جهت بررسی وضعیت و پشتیبانی از این هنرمندان با محوریت وزارت ارشاد تشكیل گردد.
1397/09/09
01:11:08
5.0 / 5
4882
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری