استاندار تهران:

مركز فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یك مجموعه دولتی تبدیل گردد

مركز فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یك مجموعه دولتی تبدیل گردد

فقط سفر: استاندار تهران تصریح كرد: مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یك مجموعه دولتی تبدیل گردد بلكه باید در این مجموعه از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد بهره گرفت.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، محمدحسین مقیمی در آیین بهره برداری از مجتمع فوریت های اجتماعی شهر تهران اظهار داشت: كاری كه انجام شده است، درسی است كه ما از دین، مذهب، علما و اندیشمندان مان یاد گرفته ایم. درسی كه به ما یاد داده است در امر خیر تلاش نماییم و به افراد نیازمند كه یكی از مصادیق اصلی آن است در سطح جامعه كمك نماییم.

وی اضافه كرد: در جامعه افرادی هستند كه به هر علت نیاز به كمك دارند و این كمك می تواند در حوزه مادی و یا معنوی باشد و یا حتی در حوزه فكری و عاطفی نیازمند كمك باشند كه ما مسئول هستیم به این افراد نیازمند كمك نماییم.

مقیمی افزود: راه اندازی این مجموعه برای افرادی كه نیازمند كمك هستند، برابر قانون از سال های گذشته پیش بینی شده است. البته ظرف سال های گذشته تلاش های بسیاری شده اما كاری كه باید ریشه ای انجام می شده كمتر مورد توجه قرار گرفته است. امیدواریم با راه اندازی این مجموعه، این اقدامات ریشه ای صورت گیرد.

وی تصریح كرد: امروز راه اندازی این مجموعه اگر همراه با انجام مسئولیت های قانونی هر یك از دستگاه ها باشد، در دوره ای كوتاه می توانیم اقدامات موثری را برای همه كسانی كه به شكلی دچار صدمه هستند انجام دهیم.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاكید بر اینكه نباید این مجموعه دولتی شود، اضافه كرد: نباید این تصور تولید شود كه هر مشكلی را باید دولت حل كند. بدون شك باید از ظرفیت سازمان های مردم نهاد حداكثر استفاده را داشته باشیم و در این میان با انجام وظایف درست توسط دستگاه های مسئول بطور قطع نتایج شایسته ای تولید خواهد شد.
1397/08/03
20:39:21
5.0 / 5
4098
تگهای خبر: خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری