معاون شهردار تهران خبر داد

رونمایی از كامل ترین نقشه شهر تهران هفته آتی

رونمایی از كامل ترین نقشه شهر تهران هفته آتی

فقط سفر: معاون برنامه ریزی شهرداری تهران از رونمایی از كامل ترین نقشه شهر تهران همراه با جستجوی گسترده طی هفته آینده اطلاع داد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، میرزایی در دومین نشست هم اندیشی نخبگان شهر تهران با حضور صاحبنظران شهر هوشمند، اظهار داشت: كامل ترین نقشه تهران به همراه امكان جستجو در بخش های مختلف خدماتی توسط سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران تهیه شده است و هفته آینده رونمایی می گردد. این نقشه امكانات بسیار خوبی برای شهروندان تهرانی فراهم نموده است و از دقت بالایی هم برخوردار می باشد. هم اكنون هم ۶۰۰ هزار كاربر به صورت پایلوت این نقشه را دانلود كرده اند.

معاون برنامه ریزی شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود و در تشریح روند تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران در حوزه هوشمندسازی، اظهار داشت: هوشمندسازی فرایندها، هدف مهمی است كه در برنامه سوم شهر تهران پیش بینی شده است و در همین راستا سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران اقدامات موثری را در جهت تدوین برنامه ها از ماه های گذشته شروع كرده است.

وی اضافه كرد: معتقدیم كه هوشمندسازی نه یك ابزار، بلكه راهبردی در جهت توسعه شهر تهران است و توسعه شهری و همینطور حل خیلی از معضلات در حوزه های مختلفی همچون حمل و نقل و ترافیك، پسماند، محیط زیست و نابرابری های شهری در تهران با كمك بهره گیری از هوشمندسازی، قابل حل است.

معاون شهردار تهران در ادامه تصریح كرد: دستیابی به حكمرانی شهری و جلب مشاركت شهروندان با به كارگیری این فناوری امكان پذیر خواهد بود.

میرزایی در انتها صحبت های خود، تصریح كرد: تابحال در برنامه بیشتر در باره این كه چه اتفاقاتی نباید رخ دهد، در جهت توسعه شهر صحبت شده است. امیدواریم كه در برنامه سوم و در بخش های مختلف بخصوص بخش هوشمندسازی، علاوه بر تعیین نبایدها، بتوانیم بایدها را هم تدوین نماییم و در جهت تحقق آنها دستاوردهای چشمگیری داشته باشیم.
1397/06/20
15:50:47
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , شهر , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری