مدیرعامل سازمان تاكسیرانی اعلام كرد

حذف پراید از سرویس مدرسه، آموزش 25 هزار راننده

حذف پراید از سرویس مدرسه، آموزش 25 هزار راننده

فقط سفر: مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهرداری تهران از ساماندهی حدود 20 تا 25 هزار راننده سرویس مدرسه برای سال جدید اطلاع داد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، علیرضا قنادان با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت ثبت نام رانندگان سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید اظهار داشت: بعد از ابلاغیه وزارت كشور، تمامی پیمانكاران سرویس مدارس متقاضی ملزم به عرضه پروانه فعالیت خود كه از جانب شهرداری ها و دهیاری ها شدند. در شهر تهران هم سازمان تاكسیرانی شهرداری تهران متولی ساماندهی سرویس های مدارس است كه برپایه برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای هفته جاری پیمانكاران و متقاضیان می توانند با رجوع به دفاتر هماهنگی امور اداری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی با بیان این كه از یك ماه دیگر هم فراخوان ثبت نام رانندگان و رانندگان سرویس مدارس صادر می شود، اظهار نمود: بطور قطع امسال با همكاری و هماهنگی بیشتر و بهتر كه بین شهرداری، سازمان تاكسیرانی و آموزش و پرورش انجام شده اولیای دانش آموزان با آسودگی و خیال راحت تری خدمات دریافت می كنند.

به قول مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهرداری تهران، در ابلاغیه وزارت كشور در مورد سرویس مدارس مشخصا در یك بند به صورت واضح و صریح قید شده است كه پیمانكاران و رانندگان بدون مجوز كه در ناوگان سرویس مدارس كار می كنند مرتكب جرائم كیفری شده و می بایست تحت پیگیری قرار گیرند، بنابراین نظارت خویش را در بعد ثبت نام و پس از آن در مرحله ی اجرا دو چندان خواهیم كرد.

وی با بیان این كه نظارت سخت گیرانه تری در مورد سرویس مدارس انجام می گیرد، اظهار داشت: امسال 16 خودرو در قالب سرویس مدرسه ساماندهی شدند، اما این در حالی بود كه خیلی از مدارس با خروج از ضوابط با خودرو و پیمانكار غیرمجاز همكاری می كردند كه خوشبختانه برپایه ابلاغیه وزارت كشور این مساله كاهش خواهد یافت و به نظر می آید امسال 20 تا 25 هزار خودرو در قالب سرویس مدرسه ساماندهی گردد.
قنادان در مورد حذف پراید از سیستم سرویس مدرسه اظهار داشت: پراید در سال های گذشته مبنای عرضه خدمات بود به همین علت نمی توانیم به یكباره خدمات این خودرو را حذف كرده و دچار خدشه نماییم بنابراین طبق توافق با آموزش و پرورش "حذف پراید" از سیستم سرویس مدرسه در فرآیند دو تا سه ساله رخ می دهد تا به مرور پراید در سرویس مدرسه كمتر استفاده و در نهایت از ناوگان سرویس مدارس حذف شود.1397/04/15
13:34:00
5.0 / 5
4478
تگهای خبر: ثبت , خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری