مدیرعامل سازمان پایانه ها خبر داد

استفاده مجانی شهروندان از پاركینگ بیهقی به مناسبت نماز عید سعید فطر

استفاده مجانی شهروندان از پاركینگ بیهقی به مناسبت نماز عید سعید فطر

فقط سفر: مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارك سوارهای شهرداری تهران اظهار داشت: استفاده از پاركینگ پارك سوار بیهقی از ساعت یك صبح روز عید سعید فطر مجانی است و در سایر پایانه ها هم مانند سال های گذشته با راه اندازی ایستگاه های صلواتی از هموطنان پذیرایی می نماییم.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، امیرحسین صدیقی اضافه كرد: با عنایت به برگزاری نماز پرشكوه عید سعید فطر در مصلای تهران، شهروندان و نمازگزاران خداجو جهت شركت در نماز و انجام فرایض مربوط به این روز فرخنده، می توانند مجانی از پایانه و پارك سوار بیهقی برای توقف خودروهای خود استفاده كنند و همینطور در این پایانه، دو ایستگاه صلواتی هم از نخستین ساعات بامداد برای پذیرایی از نمازگزاران برپا می گردد.

صدیقی همینطور از اختصاص فضای مجزا برای توقف موتورسیكلت ها در پایانه بیهقی اطلاع داد و خاطرنشان كرد: علاوه بر این، با همكاری سازمان تاكسیرانی، تعدادی خودروی ون در پایانه مستقر خواهند شد و هموطنان مؤمن و موحد را برای اقامه نماز به مصلای تهران منتقل می كنند.
وی با اشاره به هماهنگی انجام شده با پلیس راهور در مورد تولید محدودیت های ترافیكی خاطرنشان كرد: از ساعت یك صبح روز عید سعید فطر پایانه تعطیل و تمام محوطه سكوهای مسافربری تخلیه و سرویس های برون شهری به نمایندگی شركت ها و تعاونی های مسافربری در پایانه های جنوب، غرب و شرق منتقل می گردد.


صدیقی تصریح كرد: هم اكنون، هماهنگی لازم با مسئولان ستاد اجرایی نماز عید سعید فطر انجام شده و نیروهای اجرایی، خدماتی، انتظامی و... به منظور خدمات رسانی درخور شأن به نمازگزاران در آمادگی كامل به سر می برند.
به قول مدیرعامل سازمان پایانه ها، همزمان با روزهای عید سعید فطر، پایانه های مسافری تهران آذین بندی شده و كاركنان پایانه ها هم ضمن پاكیزه سازی محوطه، رنگ آمیزی جداول، كاشت گل های فصلی و تولید چشم انداز زیبا همراه مسافران و رانندگان در عید سعید فطر كه عید تجلی شكوه بندگی است، یك ماه عبودیت، عبادت و كوشش برای كسب خیرات و دوری از گناه را جشن می گیرند.


صدیقی با اشاره به اینكه پایانه های مسافری تهران در ایام پس از ماه مبارك رمضان روزهای پرترددی در پیش رو خواهند داشت، اضافه كرد: تأمین امنیت و ایمنی مسافران از اولویت های مدیریت شهری است؛ بنابراین در این راستا هماهنگی لازم با شركت ها و تعاونی های مسافری به منظور عرضه خدمات مطلوب تر و تامین آسایش مسافران به عمل آمده است.


بر مبنای گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارك سوارهای شهرداری تهران، وی اظهار داشت: با عنایت به افزایش تقاضای سفر در این مقطع زمانی، نیروهای مركز بهداشت و تعزیرات مستقر در پایانه ها، نظارت مستمر و بیشتری را بر عرضه كنندگان خدمات بویژه فروشگاه های مواد خوراكی اعمال می كنند.
1397/03/23
17:42:39
5.0 / 5
4457
تگهای خبر: خدمات , شهر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری