نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت:

تشكیل وزارت گردشگری جذب گردشگر را بالا می برد

تشكیل وزارت گردشگری جذب گردشگر را بالا می برد

فقط سفر: نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت اظهار داشت: تشكیل وزارت گردشگری، جذب گردشگر را بالا می برد.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، علی وقف چی در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان با اشاره به اینكه ما هنوز آن طور كه باید و شاید ظرفیت های خویش را نشناخته ایم، اظهار داشت: اگر بتوانیم ظرفیت های خویش را به خوبی بشناسیم می توانیم شاخصه های توسعه را بهبود دهیم.

علی وقفچی اضافه كرد: متاسفانه نگاه ما به مسائل، علمی نیست و باید نوع نگرش مان به این مورد را تغییر بدهیم و باید حتما با نگاه علمی به مسائل بنگریم.

وی با اشاره به اینكه نیاز امروز جامعه این است كه امید را در مردم زنده تر نماییم، تصریح كرد: امید سبب تلاش بیشتر مردم در راه توسعه می گردد و برای این منظور باید امید را در بین مردم تزریق نماییم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: در بحث فعالیت ها و كارهای انجام شده در استان هم باید توجه داشته باشیم كه تصمیمات باید بر مبنای مزایای نسبی استان باشد. همینطور در زمینه صادرات محور كردن محصولات باید قدم برداریم.

وقف چی با اشاره به اینكه تجارت یك امر مقدس است، اضافه كرد: نگاه استان باید نگاه توسعه تجارت باشد؛ چون كه امروز یكی از چالش های اساسی ما در كشور همین مسئله است.

این مسئول تصریح كرد: باید در زمینه اشتغالزایی و ورود سرمایه گذاران در زمینه تولید اشتغال فرهنگ سازی كنیم؛ چون كه بر مبنای آمار اگر به صورت متوسط 150 میلیون تومان برای تولید اشتغال هزینه شود، در حدود 10 میلیون شغل تولید خواهد شد كه در این زمینه باید با فرهنگ سازی، سرمایه گذاران را وارد این حوزه نماییم.

وی با اشاره به ظرفیت های موجود در صنعت توریسم، اضافه كرد: در سال های آتی دیگر تولید كارخانه های بزرگ نظیر خودروسازی و پتروشیمی جواب گوی اشتغال جوانان نخواهد بود و تولید اشتغالزایی در حوزه صنعت توریسم ظرفیت بالایی دارد.

این مسئول با اشاره به اینكه تشكیل وزارت گردشگری، جذب گردشگر را بالا می برد، اظهار داشت: خوشبختانه تشكیل وزارت گردشگری به تصویب مجلس رسید و در این زمینه باید از ظرفیت های استان به خوبی بهره برد.


1397/02/29
14:24:38
5.0 / 5
4405
تگهای خبر: گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری