سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد

تشكیل كمیته 5 نفره شورا برای گفت وگو با نامزدهای شهرداریبعلاوه زمانبندی حضور نامزدها در شورا

تشكیل كمیته 5 نفره شورا برای گفت وگو با نامزدهای شهرداریبعلاوه زمانبندی حضور نامزدها در شورا

فقط سفر: سخنگوی شورای شهر تهران از تشكیل تیم پنج نفره در شورا برای گفت وگو با هفت كاندیدای پست شهرداری برای عرضه برنامه اطلاع داد.


علی اعطا در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه هیاتی پنج نفره متشكل از هاشمی، رسولی، امینی، آروین و بنده تشكیل شده كه با هفت گزینه شهرداری تهران جلسه داشته باشیم، اظهار داشت: در فاصله چند روز آتی با گزینه های شهرداری به صورت مجزا جلسه خواهیم داشت تا در مورد برنامه های آنها و چارچوبی كه باید در قالب آن برنامه را به شورا ازائه دهند گفت وگو نماییم.
وی با اشاره به اینكه این جلسات تا روز یكشنبه تمام می شود و پس از آن كاندیدا مهلت دو هفته ای برای تدوین برنامه های خود دارند اظهار داشت: برپایه برنامه ریزی های صورت گرفته هفت كاندیدا در ایام 16 و 17 اردیبشهت(یكشنبه و دوشنبه) می بایست برنامه های خویش را برای اعضای شورای شهر و اصحاب رسانه تشریح كنند كه برهمین اساس مهلت دوساعته ای به هر كاندیدا داده می گردد كه در ساعت اول به تشریح برنامه های خود و در ساعت دوم به سوالات اعضا پاسخ دهند.
اعطا در مورد برنامه حضور و عرضه هفت كاندیدای شهرداری تهران در صحن علنی شورای شهر اظهار داشت: محمدابراهیم انصاری لاری نخستین كاندیدایی خواهد بود كه به عرضه برنامه می پردازد كه برهمین اساس در روزیكشنبه 16اردیبهشت ماه از ساعت 8تا10 برنامه های خویش را تشریح می كند، پس اطز وی به ترتیب سیدمحمدافشانی از ساعت 10: 30تا 12: 30، سمیع الله حسینی مكارم از ساعت 14 تا 16 و حجت میرزائی از ساعت 16: 30تا 18: 30 برنامه های خویش را شرح می دهند.
وی اضافه كرد: در روز دوشنبه 17 اردیبهشت ماه هم محمود حجتی از ساعت 8تا10، پیروز حناچی از ساعت 10: 30تا 12: 30 و سیدمحمود حسینی از ساعت 14تا 16 برنامه های خود برای اداره شهر تهران را تشریح می كنند.
اعطا با اشاره به اینكه بعد از استماع برنامه كاندیداهای شهرداری، نهایتا دو نفر بعنوان كاندیدای نهایی در روز 18اردیبهشت ماه انتخاب می شوند اظهار داشت: برپایه تصمیم شورای شهر تا روز 23اردیبهشت ماه كه شهردار تهران انتخاب می گردد فرصت داریم تا با معاونین شهردار احتمالی آشنا شویم و در این مدت(از 18تا 23 اردیبهشت) معاونین پیشنهادی گزینه های شهرداری با كمیسیون های تخصصی جلسه داشته و برنامه های خویش را شرح خواهند داد.1397/02/07
19:33:12
5.0 / 5
4442
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری