بسته اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه

از دستگیری ۳۹ اخلالگر بازار ارز تا اجرای طرح ترافیك جدید از 15 اردیبهشت

از دستگیری ۳۹ اخلالگر بازار ارز تا اجرای طرح ترافیك جدید از 15 اردیبهشت

فقط سفر: تمدید طرح ترافیك ۹۶ تا ۱۵ اردیبهشت، ساماندهی كودكان كار كلانشهرها تا آخر بهار، سهمیه۸۵۰ نفری تهران در آزمون استخدامی جدید، سازمان محیط زیست مقصر حذف یوز از پیراهن تیم ملی و عملیات دنا ابهام ها و انتقادها سر تیتر بعضی از اخبار امروز اداره اجتماعی است.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، اداره اجتماعی طی امروز چهارشنبه (۲۹ فروردین) ۶۰ خبر روی خروجی خود منتشر نموده است كه بعضی از آن ها در ادامه آمده است:

طرح ترافیك ۹۶ تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد

محسن پورسیدآقایی -معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران- در نشست خبری خود اظهار داشت: هنوز بخشی از ثبت نام ها كامل نشده است و ازاین رو به علت همراهی با مردم اجرای طرح ترافیك جدید به ۱۵ اردیبهشت موكول شد.

تصویب افزایش نرخ كرایه تاكسی و اتوبوس در كمیسیون های شورای شهر تهران

زهرا صدراعظم نوری -رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران- از افزایش نرخ كرایه تاكسی و اتوبوس در كمیسیون های اصلی و فرعی اطلاع داد و در تشریح موافقت اعضای كمیسیون عمران و محیط زیست با افزایش نرخ كرایه تاكسی و اتوبوس، اظهار داشت: در جلسه مشترك امروز كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و كمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران لایحه تعیین كرایه خطوط اتوبوسرانی، مینی بوسرانی و نرخ انواع تاكسی مورد بررسی قرار گرفت.
اجرای حدود مجاز جدید معاینه فنی از اردیبهشت/ حذف معاینه فنی عادی
سعید قیصر -مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور- از اجرای حدود مجاز جدید معاینه فنی از ابتدای اردیبهشت ماه در سراسر كشور اطلاع داد وگفت: از ابتدای اردیبهشت ماه و با اجرای معاینه فنی برتر در سراسر كشور تفاوت در میان مراكز معاینه فنی دیگر شهرها با شهر تهران از بین می رود. در حقیقت معاینه فنی برتر كه همان حدود مجاز جدید معاینه فنی است، از یكم اردیبهشت در سراسر كشور اجرایی می گردد البته معاینه فنی یكپارچه تحت مدیریت سامانه سیمفا شروع به كار كرده است و ازاین رو در كیفیت صدور معاینه فنی تفاوتی نخواهیم داشت.

آخرین وضعیت پرونده الكترونیك سلامت ایرانیان

علیرضا رییسی -معاون بهداشت وزیر بهداشت- می گوید: سامانه های متعددی كه در حوزه بهداشت و درمان فعالیت می نمایند پرونده الكترونیك سلامت نیستند. ما برای استقرار این طرح به قانع كردن بخش خصوصی، آماده شدن زیرساخت ها و تولید انگیزه برای سازمان های مربوط به این حوزه نیاز داریم.

آخرین آمار اشتغال فارغ التحصیلان پزشكی/استقبال از ورود استارت آپ ها به حوزه سلامت

محمد میرزابیگی -دبیر ستاد كارآفرینی وزارت بهداشت- با اشاره به ظرفیت بالای تولید اشتغال در حوزه سلامت، از تدوین هشت سرفصل برای تولید كسب و كارهای نوین در حوزه سلامت اطلاع داد.
ارایه خدمات "بیمه سلامت" در بیمارستان ها با كد ملی/حذف دفترچه بیمه در ۱۲۸ بیمارستان دولتی
مهندس طاهر موهبتی -مدیرعامل سازمان بیمه سلامت- مهم ترین برنامه های این سازمان در سال ۹۷ را شرح داد و در نشست خبری سازمان بیمه سلامت با اشاره به شعار هفته سلامت در خصوص پوشش همگانی سلامت در همه جا و برای همه كس اظهار داشت: حتما یكی از موثرترین پایه ها در این حوزه، سازمان های بیمه گر هستند.

ساماندهی كودكان كار كلانشهرها تا آخر بهار/تهران و كرج دارای بیشترین كودك كار

حبیب الله مسعوی فرید -معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی كشور- با اشاره به اینكه بیش از ۶۰ درصد كودكان كار و خیابان تهران، غیرایرانی هستند اظهار داشت: اگر بهزیستی به خانواده ای كمك نماید و برای سومین بار كودك در خیابان دیده شود، قاضی از این خانواده سلب صلاحیت می كند.

فتاح: وضعیت نیازمندان خوب نیست/ باز هم از فقر عقب افتادیم

سید پرویز فتاح -رییس كمیته امداد امام خمینی (ره)- از پرداخت ۳۷۰ میلیارد تومان زكات در سال قبل در كشور اطلاع داد و اظهار داشت: ۲۱۷ میلیارد تومان از زكات پرداخت شده به شكل كمك های نقدی بود و ۱۵۳ میلیارد تومان از این میزان هم به صورت زكات كالایی پرداخت شده است.

سهمیه۸۵۰ نفری تهران در آزمون استخدامی جدید/بازنشستگی ۴۸۰۰ معلم در سال جاری

عباسعلی باقری -مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران- از تخصیص سهمیه ۸۵۰ نفری برای تهران در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش اطلاع داد و اظهار داشت: پیش بینی می نماییم امسال ۴۸۰۰ نفر از همكاران ما بازنشسته شوند. امیدواریم سهمیه بیشتری به تهران بدهند.

نحوه مدیریت جدید مدارس از مهر ۹۷

محبی -مدیركل آموزش متوسطه دوره اول وزارت آموزش و پرورش- اظهار داشت: مدیریت مدارس متوسطه كشور از اول مهر ماه امسال بر مبنای طرح تعالی "مدیریت مدرسه" اجرا می گردد و این برنامه از برنامه های ملی این وزارت است كه در واقع نوعی ساختار مدیریتی است كه با هدف پیشرفت و بهسازی آموزش در مدارس تدوین شده است.

سازمان محیط زیست مقصر حذف یوز از پیراهن تیم ملی/ به خاطر پول نشان ملی فوتبال را حذف كردند

حذف تصویر یوزپلنگ آسیایی از پیراهن ملی پوشان فوتبال كشور انتقاداتی را متوجه نهادهای مختلف همچون سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت ورزش و جوانان و بخصوص فدراسیون فوتبال كرده است. باآنكه سازمان محیط زیست اعلام می كند كه از حذف یوز از پیراهن ملی پوشان خبر نداشته اما مدیركل سابق دفتر مشاركت های مردمی سازمان این رفتار فدراسیون فوتبال را ناشی از بی توجهی سازمان محیط زیست به یوزپلنگ آسیایی می داند.

ابلاغ برنامه حفاظت از لاك پشت فراتی به خوزستان/ محدودیت های بودجه ای حفاظت را دشوار می كند

غفاری -مدیرعامل موسسه خزنده شناسان فارس- ضمن اشاره به ابلاغ برنامه حفاظت از لاك پشت فراتی و مشكلات بودجه ای این برنامه اظهار داشت: برنامه حفاظت از این گونه لاك پشت مقرر است در سه فاز اجرایی شود.

عملیات دنا، ابهام ها و انتقادها

حسین درخشان -مدیر مركز كنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر- با تشریح عملیات جست و جو در ارتفاعات دنا، به ابهام ها و انتقادهایی كه در زمینه انجام عملیات مطرح می گردد پاسخ داد.

دستگیری ۳۹ اخلالگر بازار ارز و پلمب ۸۰ صرافی

سردار سعید منتظرالمهدی -سخنگوی نیروی انتظامی- از پلمب بیش از ۸۰ صرافی غیرمجاز در شش روز گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده شاهد آرامش نسبی در بازار ارز هستیم.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اجتماعی ایسنا طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

سازمان محیط زیست مقصر حذف یوز از پیراهن تیم ملی/ به خاطر پول نشان ملی فوتبال را حذف كردند

شنیدن اخباری از دستگیری بعضی از اعضای گروهك های تروریستی توسط ارتش پاكستان

علل سردردهای یك طرفه چیست؟

تصویب افزایش نرخ كرایه تاكسی و اتوبوس در كمیسیون های شورای شهر تهران

احتمال تغییر زمان اجرای طرح ترافیك/كاهش ۴۰درصدی سهمیه ارگان ها در طرح جدید
1397/01/30
15:43:22
5.0 / 5
4376
تگهای خبر: خدمات , شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری