هوای تهران امروز سالم می باشد، وزش باد نسبتا شدید درپایتخت

هوای تهران امروز سالم می باشد، وزش باد نسبتا شدید درپایتخت

فقط سفر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، امروز (۱۸ فروردین ماه) وضعیت كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت برقرار خواهد بود. این شرایط جوی فردا (۱۹ فروردین ماه) هم كمابیش ادامه خواهد داشت.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شرایط كیفی هوای تهران اظهار داشت: هم اكنون میانگین كیفیت هوای تهران ۷۸ و در شرایط سالم قرار دارد همینطور این شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز ۶۷ و در شرایط سالم بود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ادامه داد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز(۱۸ فروردین) است و در بعضی ساعات بخصوص صبحگاه بارش باران و وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی در ادامه شرایط جوی تهران را هم پیش بینی و اظهار نمود: فردا (۱۹ فروردین ماه) برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و بارش پراكنده باران پیش بینی می گردد.

شهبازی تصریح كرد: با عنایت به این شرایط جوی، انتظار می رود وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی فردا همچنان در شرایط سالم قرار داشته باشد.

وی در انتها با اشاره به كاهش جزئی دمای تهران تا فردا اظهار داشت: با تداوم این وضعیت جوی در روز دوشنبه (۲۰ فروردین ماه) وزش باد نسبتا شدید و بارش پراكنده باران طی برخی ساعات بخصوص صبحگاه دور از انتظار نخواهد بود.
1397/01/19
14:33:10
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری