مرزهای ژاپن به روی گردشگران باز می شود

مرزهای ژاپن به روی گردشگران باز می شود

فقط سفر: به گزارش فقط سفر، مقام های ژاپن اعلام نمودند مرزهای این کشور را بعد از دو سال محدودیت های ناشی از انتشار کرونا بار دیگر به روی گردشگران باز می کند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، بنا بر اعلام مقام های ژاپن، محدودیت های سختگیرانه کرونایی برای توریستهای خارجی لغو و مرزهای کشور بعد از دو سال و نیم بازگشایی خواهد شد.
«فومیو کیشیدا»، نخست وزیر ژاپن روز پنجشنبه اعلام کرد، ژاپن از ۱۱ اکتبر مقررات کنترل مرزها را تغییر خواهد داد و سفرهای بدون ویزا و انفرادی هم از سر گرفته خواهند شد.
ژاپن یکی از سختگیرانه ترین مقررات مرزی را با شروع همه گیری ویروس کرونا در پیش گرفت. به واسطه این مقررات به مدت دو سال از ورود بازدیدکنندگان به ژاپن جلوگیری شد، تا این که در ماه ژوئن پذیرش تدریجی بازدیدکنندگان از سر گرفته شد.
با اجرای دوباره برنامه لغو ویزای در ژاپن که مارس ۲۰۲۰ تعلیق شده بود، دسترسی بازدیدکنندگان به ژاپن آسان تر خواهد شد. ژاپن در سال ۲۰۱۹ با کمک این پروژه شاهد حضور بی سابقه ۳۱.۹ میلیون توریست خارجی بود. سال قبل تنها ۲۴۵ هزار و ۹۰۰ نفر توریست خارجی وارد ژاپن شدند که کمترین آمار به ثبت رسیده از سال ۱۹۶۴ تا کنون است.
مقام های این کشور از ماه ژوئن تابحال به گردشگران اجازه داده اند که در چارچوب گروههای گردشگری و به سرپرسی راهنماهای تور از ژاپن بازدید کنند.

منبع:

1401/07/02
14:56:04
5.0 / 5
158
تگهای خبر: توریست , ثبت , سفر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
دوستان فقط سفر
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری