میثم شكری ساز

كلاهبردار یا كارآفرین برتر كشور؟

كلاهبردار یا كارآفرین برتر كشور؟

میثم شكری ساز كلاهبردار یا كارآفرین برتر كشور؟ با ما در ادامه همراه باشید تا با این استاد و كارآفرین برتر كشور بیشتر آشنا شوید.


میثم شکری ساز کلاهبردار یا کارآفرین برتر کشور؟ | كلاهبرداری كه با معرفی خود به عنوان كارآفرین و دادن وعده ‌های اشتغال‌ زایی به مالباختگان، از تعداد زیادی کلاهبرداری کرد؛ اگر همین حالا بخش حوادث یکی از روزنامه ها را باز کنید به احتمال زیاد چنین عنوان خبر یا مانند آن را خواهید دید.

از چنین خبرهایی تنها می توان یک چیز را فهمید، این که احتمالا تمام ثروتمندان و کارآفرینان موفق با کلاهبرداری به جایی که هستند رسیده اند، مگر می شود از هیچ به چنین جایی رسید؟!؟ این همه ثروت و موفقیت در مدتی کوتاه تنها با گول زدن مردم بدست می آید؛ هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیرد، مدیرانی هم که دست به راه اندازی یک کسب و کار زدند در ابتدا به فکر پر کردن جیب خودشان بودند تا خدمت به مردم و جامعه. نظر شما درباره این پرسش ها و جملات چیست؟ آیا تمام کارآفرینان برتر که این روزها به موفقیت باورنکردنی رسیدند و ثروتشان را بیشتر کردند، کلاهبردار بودند یا هستند؟

قطعا این طور نیست؛ هر فردی با تلاش و پشتکار خود به موفقیت رسیده و این راه را ادامه می دهد. اگر همین حالا یک نظرسنجی راه بیاندازید و از مردم جامعه درباره موفقیت بپرسید، تقریبا همه از رویای داشتن کسب و کاری موفق و تبدیل شدن به کارآفرین برتر می گویند که ذهن شان را به خود مشغول کرده، خصوصا زمانی که داستان زندگی و کار افرادی را می شنوند که با تلاش و پشتکار فراوان دست به شروع کاری نوین زدند و درحال حاضر به کارآفرینی موفق تبدیل شدند، کارآفرینی که توانسته به کمک دانش و مهارت هایش زندگی راحت تری را برای مردمان کشورش بسازد.

فراموش نکنید که رسیدن به موفقیت هدف همه انسان هاست و زمانی این راه آسان می شود که همه بدانند برترین مدیران و کارآفرینان هم از همان ابتدا "برترین" نبودند و چطور به جایگاهی که در آن قرار دارند رسیدند. بلکه انسان ‌هایی عادی بودند و در میان دیگر مردم عادی زندگی می ‌کردند. یکی از همین انسان های عادی که زمانی با رویای موفقیت قدم در میدان تجارت گذاشت و این روزها نامش درکنار نام برترین کارآفرینان ایرانی می درخشد، دکثر میثم شکری ساز است.

با میثم شکری ساز بیشتر آشنا شوید

میثم شکری ساز فارغ التحصیل دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع می باشد. علاوه بر این که این روزها وی به عنوان یکی از برترین کارآفرینان جوان کشور و سخنرانان انگیزشی شناخته می شود، همچنین با کسب دانش و مهارت های ضروری به یکی از برجسته ترین مشاوران کشور در حوزه ی مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی تبدیل شده.

دکتر میثم شکری ساز، سکان دار مرکز توسعه مجازی پارس www.elp.ir و مدیر هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد است که در ابتدا با هدف ارتقای سطح علمی کشور قدم در بازار کار گذاشت. اما تنها پس از گذشت چند سال ایشان موفق شدند تا دامنه کاری خود را گسترده کرده و در حوزه ی مهاجرت نیز فعالیت خود را آغاز کند. ایشان تاکنون ده ها کتاب در زمینه های متنوع ترجمه و به جامعه علمی کشور ارائه کرده است. همچنین میثم شکری ساز دارای لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف می باشد. از دیگر افتخارات دکتر شکری ساز می توان به مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی با همکاری معاونت محترم رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست اشاره نمود.

ایشان و خانوده بزرگ پارس پندار نهاد تا به امروز موفق به برگزاری سه اجلاس بزرگ مدیریت و کارآفرینی در کشور شدند که در آن ها به افرادی که به تازگی قصد راه اندازی کسب و کاری جدید را داشتند راه درست را نشان داده و از کارآفرینان برتر واحدها و بنگاه های تجاری و اقتصادی در راستای تولید کالا و ارائه خدمات، تشویق و حمایت کردند. همچنین از دیگر وقایع که ردپای میثم شکری ساز را می توان در آن دید، برگزاری سیمنار امید و جشنواره اوقات فراغت 98 در استان بزرگ اصفهان می باشد.

اما تمام این ها را گفتیم تا به یک نتیجه برسیم، این که تمام کارآفرینان و مشاوران برتر در حوزه تجارت و مدیریت بی دلیل و یک شبه به موفقیتی که امروزه شاهد آن هستید، نرسیدند. بلکه پشت تمام موفقیت ها و تقدیرنامه ها، سال ها تلاش مستمر و مداوم قرار دارد. شاید در ابتدا با دیدن ثروت هنگفت یک شخص، این به ذهن تان برسد که تمام آن با کلاهبرداری و از راه نادرست بدست آمده و نمی توان با یک فکر و ایده به چنین جایگاهی رسید، درصورتی که اگر بیشتر بیاندیشید، متوجه خواهید شد که محبوبیت و تکرار موفقیت های بزرگ و کوچک، هرگز تصادفی و اتفاقی نیست؛ چیزی که امروز دکتر میثم شکری ساز هم به آن رسیده.

 

1399/04/09
21:36:22
5.0 / 5
1811
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری